Ми відкрилися!

18 лютого 2021

Вам потрібні будівельні матеріали в Запоріжжі? Тоді ви прийшли за адресою - почав роботу інтернет магазин будівельних матеріалів «Будівельний борідок». Ми пропонуємо доступні ціни на будь-який товар, висока якість продукції і зручні умови доставки по місту і периферії.

Склад будматеріалів «Будівельний борідок» - досвід і вигідні умови для клієнтів

Наша компанія успішно працює на ринку Запоріжжя 12 років, поступово розширюючи мережу відділень для зручності клієнтів. За час роботи ми збільшили спектр доступних будівельних товарів, пропонуючи все для ремонту - починаючи від цементу, закінчуючи клеями для різних матеріалів (пінопласту, плитки, керамограніта, газобетону).

Строительный Бородок

Наш будівельний магазин (працюємо по правому березі Запоріжжя, охоплюємо Бородинський район, Володимирівка, Великий Луг, селище Сонячне і все інше Запоріжжя і область) пропонує найрізноманітніші будматеріали:

  • основні товари - профілі різного типу, цеглу, цементні суміші, щебінь, пісок, цемент;
  • для ремонту - гіпсокартон, склеювальні склади, фарбу, ґрунтовку різних видів;
  • будівельний інвентар - драбини, тачки, інструмент;
  • продукцію для утеплення приміщень - пінопласт, мінеральна вата, інші утеплювачі.

Ми пропонуємо будматеріали з дешевою і швидкою доставкою - відправляємо куплений товар в будь-яку точку Запоріжжя. У нас найкращі умови умови - по мікрорайону, де знаходиться наш магазин, доставка обійдеться всього в 30 грн, також наша команда перенесе замовлені матеріали в потрібне місце, підніме на поверх за додаткову плату.

Відвідайте наш будівельний бородок зараз, вибирайте потрібні будматеріали з вигодою для себе!

 

Перейти до вибору товару

Поділитися